Soflens 59 - 6 szt. marki Bausch&lomb - OKAZJE Oceń produkt:

od 28,99 PLN

oszczędzasz do 42%

  • Producent: Bausch&Lomb
  • Kategoria: Soczewki kontaktowe
  • Ilość: 6

PROMOCJA! zakup 2 opakowania soczewek SofLens 596 szt, a CashBack 10 zł*otrzymasz GRATIS! * Cashback w formie vouchera dodawany jest do zamówienia. Dynamiczny dla zamówień o wartości min. 10.01 zł, realny do użycia poprzez 6 miesięcy od momentu złożenia zamówienia.

Soczewki SofLens 59 to miękkie, miesięczne soczewki kontaktowe znajdujące się w ofercie marki Bausch Lomb. Charakterystyka soczewek Soflens 59: SofLens 59 to soczewki asygnowane dla osób, które są krótkowidzami lub dalekowidzami.

Materiał, z którego wyprodukowano soczewki SofLens 59 to Halafilcon B, który w połączeniu z wysokim stopniem uwodnienia soczewki (na poziomie 59%) pozwala osiągnąć najwyższy komfort noszenia soczewek. Specjalna budowa soczewki SofLens 59 zapewnia nadzwyczajną ostrość widzenia oraz zmniejsza interakcję pomiędzy soczewką i powieką w trakcie mrugania.

zastosowano tutaj progresywną technikę UniFit. Pozwala ona m.in. Na równomierne rozmieszczenie masy soczewki oraz łagodne i komfortowe przesuwanie się soczewki po rogówce i pod powiekami. Dzięki nowoczesnej technice soczewki bardzo momentalnie i perfekcyjnie dopasowuje się ona do kształtu oka.

SofLens 59 to soczewki bardzo odporne na powstawanie osadów białkowych, nawet pod koniec okresu ich użytkowania. Dla kogo soczewki Soflens 59? Odbiorcami tych soczewek jest każdy, kto zmaga się krótkowzrocznością lub dalekowzrocznością.

bez dwóch zdań powinny wypróbować je osoby mające kłopot z doborem soczewek poprzez to, że cierpią na zjawisko suchego oka. Na dodatek, jest to wyśmienita sugestia dla tych, którzy szukają wysokiej klasy soczewek w bardzo interesującej cenie.

Pielęgnacja soczewek: Soczewki SofLens 59 są soczewkami miesięcznymi do stosowania dziennego, a więc po zdjęciu ich z oka należy je skrupulatnie wyczyścić a następnie odłożyć na kilka godzin do pojemniczka wypełnionego płynem.

Do pielęgnacji soczewek SofLens 59 polecamy szczególnie płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny płyn do soczewek przystępny w naszej ofercie. Dostawa w 24 godziny dotyczy wyłącznie mocy ujemnych.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Soczewki kontaktowe