Soflens 59 - 6 szt. marki Bausch&lomb - OKAZJE Oceń produkt:

od 28,99 PLN

oszczędzasz do 42%

  • Producent: Bausch&Lomb
  • Kategoria: Soczewki kontaktowe
  • Ilość: 6

Soczewki SofLens 59 to miękkie, miesięczne soczewki kontaktowe znajdujące się w ofercie uznanej firmy z branży optycznej - Bausch Lomb. Charakterystyka soczewek Soflens 59: Soczewki kontaktowe SofLens 59 to wysokiej jakości towar, przeznaczony dla osób dotkniętych takimi wadami wzroku jak krótkowzroczność, a także dalekowzroczność.

Szkła kontaktowe od Bausch Lomb przeznaczone są do miesięcznego użytkowania. Zostały one wyprodukowane z najwyższej jakości tworzyw - dzięki czemu ich powierzchnia jest wysoce wytrzymała na powstawanie osadów białkowo - lipidowych oraz na osiadanie pyłków i zabrudzeń, a komfort używania jest niezwykle wysoki przez cały czas ich noszenia - aż do ostatniego dnia.

Najwyższej jakości materiał z którego stworzono soczewki to Halafilcon B, który w połączeniu z wysokim uwodnieniem soczewki (na poziomie 59%), niezwykle wysoki komfort noszenia soczewek oraz utrzymanie właściwego poziomu nawilżenia w trakcie noszenia szkieł kontaktowych.

na dodatek produkt cechuje się bardzo prawidłową przepuszczalnością powietrza do rogówki, dzięki temu pole widzenia jest jak najszczególniej czyste i niczym niezmącone, a widoczność bardzo ostra i istotna.

W soczewkach Soflens 59 użyto także nowoczesną technikę UniFit zapewniającą równomierne rozmieszczenie masy soczewki i nad wyraz łagodne przesuwanie się soczewki po rogówce, a także pod powiekami - co pozwala uniknąć nieprzyjemnego uczucia tarcia, a także nadmiernej suchości oka, czy też podrażnień.

dodatkowo artykuł dzięki zastosowaniu innowacyjnych technice jest w stanie wyjątkowo prędko i starannie złączyć się do kształtu oraz wymiaru oka. Atuty soczewek Soflens 59: Komfort, bezpieczeństwo i wygoda stosowania na najwyższym poziomie; nad wyraz wysoka odporność na tworzenie się osadów białkowo - lipidowych, a także powstawanie zabrudzeń, osiadanie bakterii i grzybów; Soczewka pozostaje nieruchoma na oku i nie zaburza ostrości widzenia; Nie powoduje - bardzo nieraz spotykanego u osób noszących szkła kontaktowe - efektu suchego oka, gwarantując trafny poziom nawilżenia; Miesięczny tryb zamiany soczewek sprawia,produkt jest ekonomiczny, a także oszczędny.

Dla kogo soczewki Soflens 59? towar przeznaczony jest dla każdego klienta zmagającego się z wadami wzroku - takimi jak krótkowzroczność, a także nadwzroczność i dla osób poszukujących soczewek najwyższej jakości w bardzo przystępnej cenowo ofercie.

ponadto soczewki zalecane są dla osób, które: posiadają skłonność do częstego występowania zjawiska suchego oka w trakcie używania soczewek kontaktowych; aktywnych, uprawiających sport, a także kochających duże dawki ruchu; wszelkich tych, którzy preferują soczewki planowanej zamiany, niż szkła jednodniowe.

Pielęgnacja soczewek: Ponieważ soczewki kontaktowe Soflens 59 to produkt miesięczny do dziennego użytkowania - należy otoczyć je szczególną higieną i pielęgnacją. Każdego wieczora po usunięciu soczewek z oczu należy przechowywać je w specjalnym pojemniczku wypełnionym płynem do dezynfekcji i przechowywania szkieł kontaktowych.

Zaleca się do tego celu płyny z rodziny Clean Active, bądź również każdy inny płyn przystępny w ofercie sklepu. Soczewki przystępne są również w promocyjnym opakowaniu: WYPRZEDAŻ - SofLens 59 - 6 szt. +0,75 przesyłka w 24 godziny dotyczy jedynie mocy ujemnych.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Soczewki kontaktowe