SofLens 38 6 szt. - OKAZJE Oceń produkt:

od 43,89 PLN

oszczędzasz do 37%

  • Producent: Bausch
  • Kategoria: Soczewki kontaktowe
  • Ilość: 6

W związku z zakończeniem produkcji soczewek SofLens 38 w mocach dodatnich, posiadamy na magazynie ograniczoną ilość. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny z Działem Obsługi Klienta wcelu sprawdzenia przystępności soczewek.

Soczewki SofLens 38 zostały produkowane poprzez firmę Bausch Lomb. To dziś uznany na całym świecie producent soczewek kontaktowych, płynów do pielęgnacji szkieł czy kropli do oczu, a w jego ofercie pokaźną pozycję odgrywają właśnie soczewki SofLens 38.

Charakterystyka soczewek SofLens 38: Soczewki SofLens 38 to miękkie, sferyczne, hydrożelowe soczewki kontaktowe wielokrotnego wykorzystania. Można je stosować poprzez miesiąc i dopiero po upływie tego okresu sięgnąć po nową parę szkieł.

Nadają się dla osób zmagających się jednocześnie z krótkowzrocznością, jak i dalekowzrocznością. Ich największą zaletą jest bardzo prawidłowy stosunek jakości do ceny. W niebanalnej cenie uzyskuje się soczewki wygodne, trwałe i bezpieczne dla zdrowia oczu, które można swobodnie stosować aż do 30 dni bez obaw, że spowodują infekcje, suchość oka czy inne dokuczliwe przypadłości.

SofLens 38 to progresywny produkt dla osób szukających korzystnego wyrobu w przystępnej cenie. Szkła kontaktowe wytworzono z niezwykle trwałego, niejonowego materiału Polymacon. Dzięki jego zastosowaniu na soczewkach nie odkładają się osady białkowe.

Komfort ich noszenia gwarantuje także duże uwodnienie na poziomie 38%. W dodatku soczewki SofLens 38 cechują się wysoką tleno-przepuszczalnością, więc mogą konkurować ze szkłami o wyższym nawilżeniu. Soczewki SofLens 38 nadzwyczajnie układają się na oku i dostosowują do niego, dzięki czemu szczególnie korzystną ostrość widzenia.

By je wyprodukować, marka Bausch Lomb skorzystała nie tylko z technologii wytłaczania, ale także Reverse Process III. Metoda ta to wydajne połączenie odlewu wirowego, a także obróbki skrawaniem. Soczewki SofLens 38 są tak skonstruowane, aby ułatwić ich codzienne zakładanie i ściąganie.

Wpływa na to m.in. Stosownie wyprofilowany kształt soczewek czy ich delikatne zabarwienie. Dla kogo soczewki SofLens 38? Soczewki SofLens 38 to wyrób dla krótkowidzów albo dalekowidzów poszukujących ekonomicznego artykułu optycznego o prawidłowych parametrach.

Mogą z nich skorzystać jednocześnie osoby już od lat stosujące soczewki, jak i nowi użytkownicy, którzy pierwszy raz sięgają po tego typu rozwiązanie. Soczewki SofLens 38 będą także nadzwyczajnym wyborem dla sympatyków intensywności fizycznej, którym zależy na swobodnym uprawianiu sportów, bez obawy o przemieszczanie się szkieł czy ich wypadnięcie.

Pielęgnacja soczewek: Soczewki Soflens 38 to soczewki miesięczne, więc można je użytkować do 30 dni. Żeby nie doprowadzić do suchości oczu, infekcji czy innych dolegliwości, należy szkła kontaktowe zdejmować codziennie na noc.

niezwykle ważne jest także to, aby soczewki SofLens 38 przechowywać w specjalnym pojemniczku z płynem, np. Clean Active. Te sam roztwór powinien posłużyć do regularnego, codziennego czyszczenia soczewek. Dostawa w 24 godziny dotyczy wyłącznie mocy ujemnych w BC 8.7.

Soczewki w pozostałych parametrach wysyłane są w terminie około 15 dni roboczych.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Soczewki kontaktowe